Ubezpieczenia komunikacyjne Link4

Link4

Sprawdź całą ofertę on-line

Link4

Najważniejsze parametry Ubezpieczenia komunikacyjnego Link4 Link4:
Dodaj własną opinię o Ubezpieczeniu komunikacyjnym Link4 Link4, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Nikodem
Wszystko fajnie z LINK 4, ale tylko do czasu. podoba mi się załatwianie tego przez telefon. Wszelkie formalności załatwia się telefonicznie, później można to uczynić drogą internetową i pocztową. Ale już ceny faktycznie odbiegają od tych w reklamach. Klienci poprzez reklamę są łapani na przynetę, a później takie ubezpieczeni OC kosztuje 3 razy wiecej niż w reklamach telewizyjnych i radiowych. A dodatkowo nie można ubezpieczyc samochodu, który jest ciężarowy czy potrzebny nam do wykonywania działalności gospodarczej. A to jest wielkim minusem , ktory przypisuję tej firmie ubezpieczeniowej.
Autor: Mariusz Z.
Mam juz 2 lata ubezpieczenie OC i AC w LINK4i jestem bardzo zadowolony. Wszelkie sprawy związane z ubezpieczeniem załatwiam poprzez internet i telefonicznie. kończyło mi się ubezpieczenie dostałem od LINK4 informację o tym, a za lojalność przy podpisaniu kolejnej umowy OC i AC dostałem dodatkowe zniżki. Widać, żę LINK4 preferuje stałych swoich klientów co nie zawsze jest to praktykowane w zwykłych firmach ubezpieczeniowych czy innych branżach jak branża telekomunikacyjna. LINK4 chwali się, że w razie jakiegoś nieszczęścia pomoc dojedzie do klienta do 30 minut, nie miałem okazji i nie chcę wypróbować ich szbkości.
Autor: Leszek
Lepiej nie próbować czy są tacy szybcy, ale szybcy są w sprawach załatwiania ubezpi9eczeń komunikacyjnych. Tak z ciekawości skorzystałem z ich formularza kontaktowego, aby dowiedzieć się o ubezpieczeniu komunikacyjnym dla mojego samochodu. Jeszcze miałem czas około 3 miesięcy, ale bardzo zaskoczyła mnie dobra cena, prawie 150 złotych mniej za roczne ubezpieczenie niż dotąd płaciłem. Umowiłem się na termin przed samym końcem mojej poprzedniej umowy ubezpieczenia komunikacyjnego OC i bardzo szybko załatwiłem formalności. Mając pozytywne doświadczenie polecam Link4.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.